Yasmin Erbil aşka geldi! Sevgilisi Yiğit Poyraz ile verdiği poz sosyal medyayı salladı

‘Survivor 2021’ finalisti Yiğit Poyraz, ‘All Star 2024’e geçtiğimiz haftalarda veda etmişti. Sevgilisine kavuşan Yasmin Erbil, sosyal medyadan aşk dolu pozlarını yayınladı. İkilinin romantik paylaşımı kısa sürede gündem oldu.

“BENİM ŞAMPİYONUM”

Geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir anda Survivor’dan elenen Yiğit Poyraz’a, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den destek gelmişti. Erbil, uzun süredir aşk yaşadığı Yiğit Poyraz’ın elenmesi üzerine birlikte çekilen bir karelerini, “Benim şampiyonum” notuyla yayınlamıştı.

“BENİ GICIK ETMEYE ÇALIŞIYOR”

Yiğit Poyraz’in Survivor’da bir Dominikli’nin evine girmesi üzerine “Hırsız damat istemem” şeklinde bir açıklama yapan Mehmet Ali Erbil’e kızı Yasmin Erbil’den, “Babamın açıklamasına bir şey demek istemiyorum. Benim ona diyecek çok lafım var. Belki de beni gıcık etmeye çalışıyor” yanıtı gelmişti.

Öte yandan Mehmet Ali Erbil’in açıklamalarının ardından Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından cevap niteliğinde bir paylaşıma imza atmıştı. Erbil, sevgilisi Yiğit Poyraz ile fotoğrafını yayınlamış, takipçilerinden binlerce beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

Yasmin Erbil, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden sevgilisi Yiğit Poyraz ile verdiği romantik pozunu sevenlerinin beğenisine sundu. Ünlü çiftin bu karesi kısa süre içerisinde gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x